Hizmet Bilişim

Özgür Tarım

Öz Atabey İnşaat

ATATUR

Lale Lokantası

06-05-2021 15:25 Kategori: Güncel

Akhisar’da Yol Yapım Çalışmaları Sürüyor

Akhisar’da Yol Yapım Çalışmaları Sürüyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Akhisar ilçesinde de 15 kilometrelik güzergahta viraj düzenlemesi, yol genişletme ve temel malzeme serimi işleri yapılıyor."

Haber Akhisar

Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Akhisar ilçesinde de 15 kilometrelik güzergahta viraj düzenlemesi, yol genişletme ve temel malzeme serimi işleri yapılıyor.

İl genelinde dört bir yandan yol yapım faaliyetlerine devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar ilçesinde önemli bir çalışmayı daha hayata geçiriyor. Yol Yapım, Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri, Akhisar’da Selçikli – Aşağıdolma –Dolmadeğirmen ve Yaykın hattında toplam 15 kilometrelik güzergahta iş makineleri ile çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, güzergah üzerinde trafiği tehlikeye sokan virajları ortadan kaldırırken; yol genişletme ve temel malzeme serimine devam ediyor. Bunun yanı sıra yolların altyapısının sağlam olması amacıyla su geçişleri için koruge boru döşeme çalışmaları da yapılıyor. Bölgedeki 8 mahallenin faydalandığı güzergah üzerinde yapılan yol çalışmalarının aralıksız sürdüğünü belirten Yol Yapım, Bakım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, “Asfalt sezonu öncesinde sahada, yoğun bir çalışma programı uyguluyoruz. Ekiplerimiz, ilimizin dört bir yanında çalışmalarını sürdürüyor. Başkanımız Cengiz Ergün’ün talimatları ve destekleri doğrultusunda Manisalı vatandaşlarımızın daha güvenli ve sağlıklı yollarda seyahat etmeleri için yol yapım çalışmalarımıza titizlikle devam edeceğiz” diye konuştu.

Akhisar’da Yol Yapım Çalışmaları Sürüyor
Akhisar’da Yol Yapım Çalışmaları Sürüyor
Akhisar’da Yol Yapım Çalışmaları Sürüyor
Akhisar’da Yol Yapım Çalışmaları Sürüyor
Akhisar’da Yol Yapım Çalışmaları SürüyorBu haber 460 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ