CHP

Muhtar Yakup

Özgür Tarım

Öz Atabey İnşaat

Adana Ocakbaşı

Lale Lokantası 2

Atatur Taşımacılık

09-08-2018 11:12 Kategori: Güncel

MASKİ Hamitköy’ü Sil Baştan Yeniliyor

MASKİ Hamitköy’ü Sil Baştan Yeniliyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"MASKİ Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi kapsamında Akhisar’ın Hamitköy Mahallesi’nde 10 kilometrelik altyapı işini noktalaması ile birlikte 18 bin metrekarelik üstyapı ve 100 tonluk içme suyu deposu inşaatına başladı."

Haber Akhisar

MASKİ Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi kapsamında Akhisar’ın Hamitköy Mahallesi’nde 10 kilometrelik altyapı işini noktalaması ile birlikte 18 bin metrekarelik üstyapı ve 100 tonluk içme suyu deposu inşaatına başladı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, mahalleleri adeta yeniden inşa ediyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen 154 Mahalle Projesi kapsamında Akhisar’ın Hamitköy Mahallesi’nde 10 kilometrelik içme suyu ve kanalizasyon hattı döşeme çalışması tamamlandı. Mahallede, 18 bin metrekarelik kilit parke taş imalatları da başladı. Daha sağlıklı ve kaliteli içme suyu için de yoğun mesai harcayan MASKİ, 100 tonluk içme suyu deposu ve hidrofor binası inşasına geçti.

“Çalışmalar çok iyi başladı, çok iyi bir şekilde de devam ediyor”

Hamitköy Mahalle Muhtarı Mustafa Sadak, mahallelerinde çalışmaların çok hızlı bir şekilde ilerlediğini ifade ederek, “Çalışmalar çok iyi başladı, çok iyi bir şekilde de devam ediyor. Eskiden kanalizasyon hattımız yoktu. Çalışmalardan memnunuz. Şimdi mahallemiz daha sağlıklı oldu. Parke taşı çalışmalarımız başladı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun” dedi.

MASKİ Hamitköy’ü Sil Baştan Yeniliyor
MASKİ Hamitköy’ü Sil Baştan Yeniliyor
MASKİ Hamitköy’ü Sil Baştan Yeniliyor
MASKİ Hamitköy’ü Sil Baştan Yeniliyor
MASKİ Hamitköy’ü Sil Baştan YeniliyorBu haber 1535 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ