Hizmet Bilgisayar

Öz Atabey İnşaat

Özgür Tarım

Lale Lokantası 2

12-09-2018 12:00 Kategori: Güncel

Kaliteli Ulaşım İçin Sıkı Denetim

Kaliteli Ulaşım İçin Sıkı Denetim
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı toplu ulaşımda vatandaşın memnuniyetini maksimum seviyelere taşımak için denetim çalışmalarına devam ediyor. "

Haber Akhisar

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı toplu ulaşımda vatandaşın memnuniyetini maksimum seviyelere taşımak için denetim çalışmalarına devam ediyor.  Bu doğrultuda Akhisar’da toplu taşıma araçlarında, klima kontrolünden, araç temizliğine, şoförün kılık kıyafet uygunluğuna kadar birçok konuda denetim yapıldığını belirten Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün,  Manisalıların toplu taşıma araçlarında daha sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir şekilde yolculuk yapması için kontrollerin il genelinde devam edeceğini belirtti.

Hizmet kalitesinin ve vatandaşın memnuniyetin arttırılması amacıyla kontrollerini arttıran Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler Akhisar’da toplu taşıma araçlarında klima, araç temizliği, şoförün kılık kıyafeti, engelli rampası gibi birçok konuda denetim yaptı. Daire başkanlığına bağlı ekipler araçlarda tek tek inceleme yaparak kurallara uymayan araçların şoförlerine cezai işlem uyguladı. Toplu taşıma araçlarında hizmet kalitesini önemsediklerini belirten Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün,” Bu doğrultuda Akhisar’da toplu taşıma araçlarında yolcularımızın konforunu etkileyen klima ve temizlik gibi birçok konuda denetim yaptık.  Vatandaşımıza güvenli ve kaliteli bir ulaşım sunabilmek için denetimlerimiz aralıksız olarak devam edecek” dedi.

Kaliteli Ulaşım İçin Sıkı Denetim
Kaliteli Ulaşım İçin Sıkı Denetim
Kaliteli Ulaşım İçin Sıkı Denetim
Kaliteli Ulaşım İçin Sıkı Denetim
Kaliteli Ulaşım İçin Sıkı DenetimBu haber 2231 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ