Hizmet Bilgisayar

Öz Atabey İnşaat

Özgür Tarım

Lale Lokantası 2

12-02-2019 17:19 Kategori: Güncel

ATSO Başkanı Ulusoy “Emin adımlarla ilerliyoruz”

ATSO Başkanı Ulusoy “Emin adımlarla ilerliyoruz”
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Ekonomi dünyasının ünlü ismi Ali Ağaoğlu, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen konferansta kriz yönetimi, finansal piyasalar ve Türkiye ekonomisi gibi konular hakkında değerlendirmelerde bulundu."

Haber Akhisar

Ekonomi dünyasının ünlü ismi Ali Ağaoğlu, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen konferansta kriz yönetimi, finansal piyasalar ve Türkiye ekonomisi gibi konular hakkında değerlendirmelerde bulundu.

BİZE IŞIK TUTACAK
Konferanın açılış konuşmasını yapan ATSO Başkanı Dr. Mehmet Ulusoy “Ali Ağaoğlu tüm dünyaca bilinen iyi bir ekonomist. Akhisarımız da Türkiye'nin 30 ilinden daha büyük bir ekonomiye sahip. Türkiye ekonomik olarak zor bir dönemden geçiyor, bundan en az şekilde etkilenmek istiyoruz. Biz Akhisar Ticaret Odası olarak hem ülkemiz hem de Akhisar için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Bu zorlu dönemde Ağaoğlu’nun verdiği fikir ve bilgiler ile yolumuza ışık tutacağına inancım sonsuz” diye konuştu.

EN İYİSİ İÇİN
Akhisarı daha iyi seviyeye taşıyacak her ayrıntıya önem verdiklerini belirten Dr. Ulusoy “2001 yılında Akhisar'ın ihracatı 4.5 milyon lira iken bugün 330 milyon liraya ulaştı. Bu büyüme devletimizin desteği ve Akhisar iş dünyasının attığı cesur adımlarla oldu. Akhisar her zaman emin adımlarla ilerler. Yaptığımız bu toplantıların her biri Akhisar’ın doğru adımları atmasında bize yardımcı etkenlerden biri. En iyisini yapmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ağaoğlu’na bize bilgilerinden faydalanma imkanı sağladığı için tüm Akhisar halkı adına teşekkür ediyorum” dedi.

BAKIRLIOĞLU DA KATILDI
Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen programa Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Ulusoy, ATSO Meclis Başkanı Feride Sakarya, Akhisar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Alper Alhat, Akhisar OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çınarlı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile OSB Müdürü, Alaşehir TSO Meclis Başkanı Haldun Uyar, CHP Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, SP Belediye Başkan Adayı Ali Dursun, CHP İlçe Başkanı İsmail Fikirli, CHP Kadın Kolları Başkanı Ruhan Tatlıdil, Akhisar Genç İş adamları Derneği Başkanı Özkan Kalın, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Akhisar Temsilcisi Nefise Şükran Şakrak Füzün, Manisa Büyükşehir Belediyesi Temsilcileri, ATSO ve ATB Yönetim ve Meclisi ile çok sayıda İş adamı ve davetliler yer aldı.

Konferans sonunda Finans Danışmanı Ali Ağaoğlu’na Akhisar’ı simgeleyen hediyeler ve Ali Ağaoğlu yazılı Akhisarspor Forması armağan edildi.

ATSO Başkanı Ulusoy “Emin adımlarla ilerliyoruz”
ATSO Başkanı Ulusoy “Emin adımlarla ilerliyoruz”
ATSO Başkanı Ulusoy “Emin adımlarla ilerliyoruz”
ATSO Başkanı Ulusoy “Emin adımlarla ilerliyoruz”
ATSO Başkanı Ulusoy “Emin adımlarla ilerliyoruz”
ATSO Başkanı Ulusoy “Emin adımlarla ilerliyoruz”Bu haber 840 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ