Hizmet Bilişim

Öz Atabey İnşaat

Özgür Tarım

Lale Lokantası

ATATUR

13-04-2021 09:27 Kategori: Güncel

Başkan Besim Dutlulu’dan Ramazan Ayı Mesajı

Başkan Besim Dutlulu’dan Ramazan Ayı Mesajı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Ramazan Ayı dolayısıyla yayınladığı mesajda 11 ayın sultanı Ramazan’ın tüm dünyaya sağlık, huzur, barış ve bereket getirmesini temenni etti."

Haber Akhisar

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Ramazan Ayı dolayısıyla yayınladığı mesajda 11 ayın sultanı Ramazan’ın tüm dünyaya sağlık, huzur, barış ve bereket getirmesini temenni etti.

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu Ramazan ayı dolayısıyla yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

“Yardımlaşma ve paylaşma duygusunun yoğun olarak yaşandığı mübarek Ramazan ayına bir kez daha erişmenin mutluluğunu ve huzurunu yaşıyoruz.

Her ne kadar koronavirüs salgını dolayısıyla Ramazan ayını buruk karşılasak da evlerimizde, ailelerimizle geçireceğimiz güzel vakitlerle bunu telafi edeceğiz.

Tüm dünyayı saran pandemiye karşı şehrimizdeki her ihtiyaç sahibi vatandaşımıza yardım elimizi uzattık ve bu mübarek ramazan ayında da uzatmaya devam edeceğiz. Birlik ve beraberlik duygularımızın yükseldiği bu dönemde paylaşma ve dayanışma konusundaki hassasiyetimiz de aynı şekilde artmakta. Bu yıl mübarek Ramazan ayında, belki büyük iftar sofralarında hep birlikte olamayacağız; ama dayanışmanın gücü ile hemşehrilerimiz ile aramızdaki bağımızı güçlü tutmaya devam edeceğiz.

Tüm iyi dileklerim ile hemşehrilerimi en içten duygularımla selamlıyor, mübarek Ramazan ayının Akhisar’ımıza, ülkemize ve dünyaya her şeyden önce sağlık, huzur, barış ve mutluluk getirmesini; hayırlara vesile olmasını diliyorum.”Bu haber 611 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ