Lale Lokantası

Akhisar Üniversitesi

lale

22-04-2024 16:21 Kategori: Yaşam | Bölge: MANİSA

Akhisarda 23 Nisan Coşkusu

Akhisarda 23 Nisan Coşkusu
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla İlçe Başkanı Hayriye Hacet, Gençlik Kolları Başkanı Emre Ercan, Kadın Kolları Başkanı Emine Güven ve CHP ilçe yöneticileri, CHP gençlik kolları ve CHP kadın kolları ile birlikte Akhisar'daki çocuk parklarında çeşitli etkinlikler düzenleyerek çocuklarla bir araya geldiler."

Akhisar'da 23 Nisan Coşkusu: CHP Akhisar İlçe Başkanlığından Çocuklara Özel Etkinliklerle Buluşma

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla İlçe Başkanı Hayriye Hacet, Gençlik Kolları Başkanı Emre Ercan, Kadın Kolları Başkanı Emine Güven ve CHP ilçe yöneticileri, CHP gençlik kolları ve CHP kadın kolları ile birlikte Akhisar'daki çocuk parklarında çeşitli etkinlikler düzenleyerek çocuklarla bir araya geldiler.

Etkinlik kapsamında çocuklar için eğlenceli ve öğretici oyunlar, yarışmalar ve sanatsal etkinlikler düzenlendi. Çocuklar, etkinliklerde doyasıya eğlenirken aynı zamanda birbirleriyle kaynaştılar ve güzel vakit geçirdiler. İlçedeki bu tür etkinliklerle çocukların bayram coşkusunu yaşaması ve güzel anılar biriktirmesi sağlandı.

Etkinliklerin sonunda çocuklara çeşitli hediyeler dağıtılarak bayram sevinçleri iki katına çıkarıldı. Akhisar'da 23 Nisan coşkusu, çocukların mutluluğu ile dolup taştı.Bu haber 314 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Yaşam HABERLERİ

Karahan

gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ