Akhisar Üniversitesi

Lale Lokantası

lale

22-02-2024 08:43 Kategori: Siyaset

Başkan Ergün; "Yaptıklarımız Yapacaklarımızın Teminatı"

Başkan Ergün;
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Cumhur İttifakı Akhisar Belediye Başkan Adayı Ömer İşçi ile birlikte MHP Akhisar İlçe Teşkilatına ziyarette bulundu."

Haber Akhisar

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Cumhur İttifakı Akhisar Belediye Başkan Adayı Ömer İşçi ile birlikte MHP Akhisar İlçe Teşkilatına ziyarette bulundu. İlçe Başkanı Ahmet Namal ve partililer, Cumhur İttifakı Adaylarını kapıda çiçeklerle karşıladı. Akhisar’a 656 milyon 465 bin TL’lik yatırım kazandırıldığını belirten Başkan Ergün, “Yapacak çok işimiz var. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” dedi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Cumhur İttifakı Akhisar Belediye Başkan Adayı Ömer İşçi ile birlikte MHP Akhisar İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Başkan Ergün ve İşçi, MHP İlçe Başkanı Namal ve partililer tarafından çiçek ve meşalelerle karşılandı.

“İnşallah hep birde görürüz”

Akhisar MHP İlçe Başkanı Ahmet Namal ziyarette yaptığı konuşmada, yaptıkları hizmetler için Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkürlerini iletti. Namal, “30 büyükşehir içinde Başkanımız hep ilk üç içinde. İnşallah hep birde görürüz. 1 Nisan sabahı yeni bir güne yeni bir sabahı görmeyi rabbim nasip etsin” dedi.

“Çözülemeyecek Sorun Yok”

Cumhur İttifakı Akhisar Belediye Başkan Adayı Ömer İşçi ise konuşmasında “İlçe Başkanımızla birlikte gittiğimiz her mahallede yaptığı hizmetler ile yüzümüzü ağartan Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ü ağırlıyoruz. Cumhurbaşkanımızdan aşağıya doğru tüm teşkilatlarımız ile çözülemeyen hiç bir sorunumuzun olmadığını görüyoruz. Hayırlısı olsun” dedi.

“656 Milyon Akhisar’a Yatırım Yapıldı”

Başkan Cengiz Ergün de, Akhisar’da olmaktan mutlu olduğunu ifade ederek, “Akhisar’a yatırım yapmıyor diyenler için yatırımlarımız burada. Ben ve İttifak Adayımız Ömer kardeşim Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin olurlarıyla aday gösterildik. 17 ilçede adaletli bir şekilde götürdüğümüz hizmetler geride kaldı. 656 milyon 465 bin lira Akhisar’a yatırım yapmışız. Bugüne kadar yapılan yatırımların toplamıdır bu. Bugün rakamları güncellesek rakam 6-7 katı olur. Yatırımlar tabi ki durmayacak ittifakın gücüyle devam edecek. Akhisar çok daha fazlasını hak ediyor. Yunusemre’den sonra en büyük ilçemiz Akhisar. Akhisar için ilk koyduğumuz hedefler arasında otobüs terminali var. İçinde de kültürel tesis. Medar’da yeni hal binası. 32 kilometrelik içme suyu hatlarının yenilenmesi devam ediyor. Yeni bulvarın Akhisar’a yeni bir hava kattığını gördük. Hilaliye Caddesi’nde altyapı ve üstyapı çalışmalarını tamamladık. Yeni bir parkı Akhisar’a kazandırdık. Ring yolu gibi Tahir Ün, Nakliye caddeleri gibi yatırımlarımız ortada. Akhisarspor’a verdiğimiz destekler helal olsun. Altyapıdaki çocuklara sahip çıkmak bizim asli görevimiz. Daha iyi hizmetler yapmak çabamız. En büyük bayrağı Akhisar’da göndere diktik. İhalesini yaptığımız 4,5 kilometrelik sosyal tesislerin de bu yaz vatandaşlarımızın kullanmasını hedefliyoruz. Yapacak çok işimiz var. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Allah bozmasın. Daha güzel hizmetleri buraya yapacağız. Sandıkta size çok iş düşüyor. Kazanmak için daha çok çalışacağız. O belediyeye karşıdan bakmayacağız, içine gireceğiz. Hesap vermekten kaçmadan o makama da Ömer Başkanımızı oturtacağız” diye konuştu.

Başkan Ergün’e Sürpriz Doğum Günü Pastası

Milliyetçi Hareket Partisi Akhisar İlçe Başkanlığı ziyaretinde Başkan Ergün’e doğum günü olması dolayısıyla pasta kesildi. Hep birlikte iyi dilekleriyle pastanın üzerindeki mumları üfleyen Başkan Ergün, partililere teşekkür ederek, ziyaret anısına hatıra fotoğrafları çektirdi.

Başkan Ergün, “Yaptıklarımız Yapacaklarımızın Teminatı”
Başkan Ergün, “Yaptıklarımız Yapacaklarımızın Teminatı”
Başkan Ergün, “Yaptıklarımız Yapacaklarımızın Teminatı”
Başkan Ergün, “Yaptıklarımız Yapacaklarımızın Teminatı”
Başkan Ergün, “Yaptıklarımız Yapacaklarımızın Teminatı”Bu haber 82 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Siyaset HABERLERİ

akm

gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ