Marvel Giyim

Özgür Tarım

Öz Atabey İnşaat

Adana Ocakbaşı

Lale Lokantası 2

Atatur Taşımacılık

08-01-2018 09:43 Kategori: Siyaset

Akhisar CHP Kadın Kolları Yeni Başkanını Seçti

Akhisar CHP Kadın Kolları Yeni Başkanını Seçti
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Akhisar Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Örgütü ana kademe ve gençlik kolları kongresinden sonra ilçe kadın kolları kongresini de gerçekleştirdi."

Haber Akhisar

Akhisar Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Örgütü ana kademe ve gençlik kolları kongresinden sonra ilçe kadın kolları kongresini de gerçekleştirdi.

Akhisar CHP İlçe lokalinde gerçekleştirilen kongre 11.00’da başladı. Yapılan kongreye Manisa CHP İl Kadın Kolları Başkanı Zühre Karabulut, Akhisar CHP İlçe Başkanı İsmail Fikirli, eski Başkan İsmail Şahin ve yönetim kurulu üyeleri Akhisar CHP Kadın Kolları üyeleri katıldı.

Akhisar CHP Kadın Kolları Başkanlığına Ruhan Tatlıdil aday oldu.

Önceki dönem Kadın Kolları Başkanı Sevil Büyükyazgan da bir konuşma yaparak “CHP’yi hep beraber elele çalışarak daha ileriye götüreceğiz” deyip eski Kadın Kolları yönetim kurulu üyelerine ve tüm partili kadınlara teşekkür ederek yeni yönetime başarılar diledi

Kadın Kolları Başkanlığına seçilen Ruhan Tatlıdil, “Yolumuza bundan sonra parçalanmadan bir bütün olarak devam etmeliyiz. Bunun içinde partililer birbirimize danışmalı sürekli dirsek teması halinde olup sıkı sıkı birbirimize sarılmalıyız. Ötekileştirmeden,  olumsuz eleştirmeden, parçalanmadan devam etmeliyiz. Çok çalışmalıyız. Başarmalıyız. Çok çalışacağız. Teşkilatımızı güçlendireceğiz. Bu gün ülkemizin içinde bulunduğu ortamda biz kadınlara her yönden daha çok ihtiyaç vardır. Birlik içinde el ele başaracağımıza inanıyorum. Hepinizi saygıyla selamlıyorum” dedi.

Akhisar CHP Kadın Kolları Yeni Başkanını Seçti
Akhisar CHP Kadın Kolları Yeni Başkanını Seçti
Akhisar CHP Kadın Kolları Yeni Başkanını Seçti
Akhisar CHP Kadın Kolları Yeni Başkanını SeçtiBu haber 3781 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Siyaset HABERLERİ
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ