Hizmet Bilgisayar

Öz Atabey İnşaat

Özgür Tarım

Lale Lokantası 2

07-11-2018 16:13 Kategori: Güncel

Ulusoy ve Alhat Zeytin İçin Ankara'da

Ulusoy ve Alhat  Zeytin İçin Ankara'da
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"24 Kasım 2018 Cumartesi günü Akhisar Kaymakamlığı- Akhisar Belediyesi- Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası- Akhisar Ticaret Borsası ve Akhisar Ziraat Odası nın ortaklaşa olarak düzenleyecekleri " Zeytin Günü " etkinlikleri için"

Haber Akhisar

24 Kasım 2018 Cumartesi günü Akhisar Kaymakamlığı- Akhisar Belediyesi- Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası- Akhisar Ticaret Borsası ve Akhisar Ziraat Odası nın ortaklaşa olarak düzenleyecekleri " Zeytin Günü " etkinlikleri için Ankara ya giden Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Ulusoy ve Akhisar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Alper Alhat  çeşitli temaslarda bulundular ve temaslar esnasında etkinlik davetiyesi verdiler.

Konuyla ilgili ortak bir açıklama yapan  Ulusoy ve Alhat " Bildiğiniz gibi Akhisar Zeytin  - Zeytinyağı üretiminde ve ticaretinde Ülkemizin en önemli yöresi haline geldi. 300.000 ton  Zeytin Üretimi ile en fazla zeytin ilçemizde üretilmektedir. Dolayısıyla Zeytin Akhisar'ın can damarı haline gelmiştir. Akhisar'ın Zeytine minnetini belirtmek,  Ülke çapında ve Uluslararası arenada sesimizi duyurmak için 24 Kasım Dünya Zeytin gününde yıllardır düzenlenen etkinliği bu yıl  Akhisar Kaymakamlığı-Akhisar Belediyesi- Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası -Akhisar Ticaret Borsası ve Akhisar Ziraat odası olarak ortaklaşa düzenliyoruz.  Etkinliğimize Tarım ve Orman Bakanımızı , Ticaret Bakanımızı TOBB Başkanımızı ve Manisa Milletvekillerimizi  davet ettik ve kendileri ile İlçemizin ve Zeytinciliğimizin sorunları ile görüş alışverişinde  bulunduk" dediler.

Ulusoy ve Alhat  konuşmalarının sonunda 24 Kasım Cumartesi günü Taş Konak da düzenlenecek etkinliğe  Medya dünyasından yazarların, Sosyal Medya fenomenlerinin , gurmelerin katılacağını belirterek Tüm Akhisarlıları zengin içerikli Programa davet ettiklerini belirttiler.  

Ulusoy ve Alhat  Zeytin İçin Ankara'da
Ulusoy ve Alhat  Zeytin İçin Ankara'da
Ulusoy ve Alhat  Zeytin İçin Ankara'daBu haber 995 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ