Hizmet Bilgisayar

Özgür Tarım

sekerciler

Öz Atabey İnşaat

Lale Lokantası 2

Atatur Taşımacılık

topi

Adana Ocakbaşı

08-10-2018 15:46 Kategori: Güncel

Toplu Ulaşıma Sıkı Denetim

Toplu Ulaşıma Sıkı Denetim
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, Akhisar'da toplu taşıma hizmeti veren ulaşım araçlarını denetledi."

Haber Akhisar

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, Akhisar'da toplu taşıma hizmeti veren ulaşım araçlarını denetledi. Trafik polisleri ile birlikte koordineli gerçekleştirilen denetimlerde, mevzuata uygun olmayan araçların şoförlerine cezai işlem uygulandı.

Vatandaşın memnuniyetini maksimum seviyelere taşımak amacıyla denetim çalışmalarına hızla devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, Akhisar'da toplu taşıma hizmeti veren araçları kontrolden geçirdi. Trafik polisleri ile birlikte koordineli şekilde gerçekleştirilen denetimlerde mevzuata uygun olmayan 40 aracın şoförüne cezai işlem uygulandı. Yapılan denetimler hakkında bilgi veren Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Şube Müdürü Mustafa Çetin, "Vatandaşlarımızın daha güvenli ve konforlu yolculuk yapabilmesi amacıyla il genelinde denetim çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda Akhisar ilçemizde de okul ve personel taşımacılığından, ticari taksilere kadar tüm toplu ulaşım araçlarında denetim gerçekleştirdik. Bu denetimlerde yasal mevzuata uygun olmayan araçların şoförlerine cezai işlem uygulandı" dedi. Toplu Taşıma Şube Müdürü Mustafa Çetin ve daire başkanlığına bağlı ekipler denetim çalışmamalarının ardından Büyükşehir Belediyesi Akhisar Muhtarlık İşleri Şube Müdür Vekili Sezgin Gazi' yi ziyaret etti.

Toplu Ulaşıma Sıkı Denetim
Toplu Ulaşıma Sıkı Denetim
Toplu Ulaşıma Sıkı Denetim
Toplu Ulaşıma Sıkı Denetim
Toplu Ulaşıma Sıkı Denetim
Toplu Ulaşıma Sıkı DenetimBu haber 1672 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ