Hizmet Bilgisayar

Öz Atabey İnşaat

Özgür Tarım

sekerciler

Adana Ocakbaşı

topi

Atatur Taşımacılık

Lale Lokantası 2

05-10-2018 14:42 Kategori: Güncel

Seyitahmet Mahallesi’ne Yeni Kanalizasyon Hattı

Seyitahmet Mahallesi’ne Yeni Kanalizasyon Hattı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Seyitahmet Mahallesi 305 Sokak’ta içme suyu şebeke hattı yenileme çalışmasının ardından 600 metrelik kanalizasyon hattı döşeme işini de tamamladı. "

Haber Akhisar

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Seyitahmet Mahallesi 305 Sokak’ta içme suyu şebeke hattı yenileme çalışmasının ardından 600 metrelik kanalizasyon hattı döşeme işini de tamamladı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa’nın 17 ilçesindeki altyapı ihtiyaçlarını yeni çalışmalarla ortadan kaldırıyor. Bu kapsamda MASKİ, Akhisar ilçesine bağlı Seyitahmet Mahallesi 305 Sokak’ta içme suyu hattını yenilemesinin ardından 600 metrelik kanalizasyon hattı çalışmasını da tamamladı. MASKİ ekipleri tarafından döşenen yeni hat sayesinde vatandaşlara sağlıklı altyapı temin edildi. MASKİ İlçe Şefi Murat İpek ve Seyitahmet Mahalle Muhtarı Yaşar Ali Dalgıç çalışmaları yerinde takip etti.

 

“MASKİ sayesinde sağlıklı ve huzurlu bir çevreye sahip olduk”

Mahalle Muhtarı Yaşar Ali Dalgıç, “Mahallemizin bazı bölgelerinde kanalizasyon hattı eksikliklerini gidermek için MASKİ yetkilileri çalışma gerçekleştirdi. Yeni kanalizasyon hattı döşeme çalışmasıyla altyapımız sağlıklı hale getirildi. MASKİ sayesinde tamamlanan altyapımız ile sağlıklı bir çevreye sahip olduk. Mahallemize yapılan hizmetlerin devamını bekliyoruz. Bu güzel hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’a mahallem ve şahsım adına çok teşekkür ediyor, selamlarımızı iletiyoruz” dedi.

Seyitahmet Mahallesi’ne Yeni Kanalizasyon Hattı
Seyitahmet Mahallesi’ne Yeni Kanalizasyon Hattı
Seyitahmet Mahallesi’ne Yeni Kanalizasyon Hattı
Seyitahmet Mahallesi’ne Yeni Kanalizasyon HattıBu haber 1775 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ