Hizmet Bilgisayar

Öz Atabey İnşaat

Özgür Tarım

sekerciler

topi

Atatur Taşımacılık

Adana Ocakbaşı

Lale Lokantası 2

04-01-2019 12:36 Kategori: Güncel

Küçükhasköy’de Kanalizasyon Sıkıntısına Son Verildi

Küçükhasköy’de Kanalizasyon Sıkıntısına Son Verildi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar’daki Hasköy Mahallesi’nin Küçükhasköy bağlısına sıfırdan kanalizasyon hattı döşeyerek altyapı sıkıntısına son verdi. "

Haber Akhisar

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar’daki Hasköy Mahallesi’nin Küçükhasköy bağlısına sıfırdan kanalizasyon hattı döşeyerek altyapı sıkıntısına son verdi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, ilçelerdeki altyapı sorunlarına hızla çözümler üretmeye devam ediyor. Bu kapsamda MASKİ, Akhisar ilçesindeki Hasköy Mahallesi’nin Küçükhasköy bağlısında hiç altyapısı olmayan yerleşim alanında kanalizasyon hattı döşeme çalışmasını tamamladı.  MASKİ ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışma sayesinde vatandaşların yaşadıkları kanalizasyon sıkıntısı da son buldu. Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Sezgin Gazi, MASKİ İlçe Şefi Murat İpek ve Mahalle Muhtarı Metin Kocaağ çalışmayı yakından takip etti.

“MASKİ tüm beklentilerimizi karşılıyor”

Hasköy Mahalle Muhtarı Metin Kocaağ, “Küçükhasköy bağlımızda altyapısı olamayan kısma kanalizasyon hattı döşendi. MASKİ tüm beklentilerimizi karşılıyor. Yapılması zor ya da imkansız olan işler bile Büyükşehir ve MASKİ sayesinde yapıldı ve hala daha yapılmaya devam ediyor. Bağlımızda tamamlanan bu hizmetten sonra yine mahallemizde planlanan işler başlayacak. Biz, mahalleli olarak çalışmalardan çok memnunuz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ve MASKİ yetkililerine hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, selamlarımızı iletiriz” dedi.

Küçükhasköy’de Kanalizasyon Sıkıntısına Son Verildi
Küçükhasköy’de Kanalizasyon Sıkıntısına Son Verildi
Küçükhasköy’de Kanalizasyon Sıkıntısına Son Verildi
Küçükhasköy’de Kanalizasyon Sıkıntısına Son VerildiBu haber 714 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ