Hizmet Bilgisayar

Öz Atabey İnşaat

sekerciler

Özgür Tarım

Lale Lokantası 2

Atatur Taşımacılık

Adana Ocakbaşı

topi

20-01-2019 16:02 Kategori: Güncel

Mahalleler MASKİ’yle Gelişiyor

Mahalleler MASKİ’yle Gelişiyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Ulucami Mahallesi 374 Sokak’ta yeni yerleşime açılan bölgede içme suyu şebeke hattı döşeme çalışmasına başladı."

Haber Akhisar

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Ulucami Mahallesi 374 Sokak’ta yeni yerleşime açılan bölgede içme suyu şebeke hattı döşeme çalışmasına başladı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde ortaya çıkan ihtiyaçlara kısa sürede cevap üretiyor. Bu kapsamda MASKİ, Akhisar ilçesine bağlı Ulucami Mahallesi 374 Sokak’ta içme suyu ana şebeke hattı döşeme çalışmasına başladı. Yeni yerleşime açılan bölgede 550 metre hat döşeme işi gerçekleştiren ekipler, vatandaşların altyapı noktasında herhangi bir mağduriyet yaşamasının önüne geçecek.

Muhtar Bayır’dan Başkan Ergün’e teşekkür

Ulucami Mahalle Muhtarı Fatma Bayır, “MASKİ ekipleri tarafından yeni yerleşime açılan sokağımızda içme suyu şebeke hattı döşeme çalışmasına başlandı. Biz bu hattın döşenmesi için daha önceden başvurumuzu yapmıştık. Sağ olsun ekipler de mahallemizde çalışmalarını hızlı bir şekilde yürütüyor.   Yapılan bu faydalı çalışma için başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün olmak üzere emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

Mahalleler MASKİ’yle Gelişiyor
Mahalleler MASKİ’yle Gelişiyor
Mahalleler MASKİ’yle Gelişiyor
Mahalleler MASKİ’yle Gelişiyor
Mahalleler MASKİ’yle GelişiyorBu haber 674 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ