Hizmet Bilişim

Öz Atabey İnşaat

Özgür Tarım

ATATUR

Lale Lokantası

15-11-2022 08:32 Kategori: Güncel

Ara Tatil Öncesi Değerlendirme ve Ara Tatil Sonrası Planlama Toplantısı

Ara Tatil Öncesi Değerlendirme ve Ara Tatil Sonrası Planlama Toplantısı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman ERDEM başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve tüm okul müdürlerinin katılımıyla 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı 1. Dönem Ara Tatil öncesi değerlendirme ve ara tatil sonrası planlama toplantısı yapıldı."

Haber Akhisar

İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman ERDEM başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve tüm okul müdürlerinin katılımıyla 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı 1. Dönem Ara Tatil öncesi değerlendirme ve ara tatil sonrası planlama toplantısı yapıldı.

Macide Ramiz TAŞKINLAR Fen Lisesi Konferans Salonunda bugün yapılan toplantıda Akhisar'ımızdaki eğitim-öğretim faaliyetleri değerlendirme ve planlaması yapıldı. Açılış konuşmasında Akhisar'da 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı içerisinde yer alan eğitim faaliyetleri hakkında bilgi veren İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman ERDEM, okul öncesi okullaşma, Mesleki Eğitim Merkezleri(e-MESEM), Hayat Boyu Öğrenme Faaliyetleri, köy yaşam merkezleri, Teknofest, Erasmus, Tübitak çalışmalarının önemini vurgulayarak yapılan çalışmalar konusunda açıklamalarda bulundu.

İlçemizdeki öğretmenlerimizce hazırlanan, özgün sorulardan oluşan, İlçe genelinde tüm 4,5,6,7,8,9,10,11 ve 12. Sınıflarımıza yönelik Kasım ayı içerisinde yapılması planlanan, Akhisar Kazanım Değerlendirme Sınav çalışmalarının devam ettiğini belirterek, destek veren tüm öğretmen ve idarecilerimize teşekkür etti. Okullarımızda düzenlenecek olan, milli ve manevi değerlerimizi yansıtan ve toplumsal farkındalık oluşturan, sosyal-kültürel ve sanatsal faaliyetlerin devam ettiğini, sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerle dolu bir eğitim-öğretim yılı olacağı belirtilirken, tüm bu çalışmalara katılım sağlayan ve sağlayacak olan okullarımıza teşekkür edildi.

Ara Tatil Öncesi Değerlendirme ve Ara Tatil Sonrası Planlama Toplantısı
Ara Tatil Öncesi Değerlendirme ve Ara Tatil Sonrası Planlama Toplantısı
Ara Tatil Öncesi Değerlendirme ve Ara Tatil Sonrası Planlama ToplantısıBu haber 427 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ