Uzman Psikolog Özkan Şenol Aile İletişimi Semineri Verdi
Haber Akhisar Akhisar'ın Güncel Haber Sitesi | h - Anasayfa
Yazı Boyutu : 12 punto 14 punto 16 punto 18 punto

Uzman Psikolog Özkan Şenol Aile İletişimi Semineri Verdi

Uzman Psikolog Özkan Şenol Aile İletişimi Semineri Verdi 26 Ocak 2012 22:43
Uzman Psikolog Özkan Şenol’un verdiği Aile İçi İletişim konulu seminer saat 19:00’da Akhisar Bülent Ciğeroğlu kültür salonunda gerçekleştirildi.
Haber - Aytuğ GİRGİN

Uzman Psikolog Özkan Şenol’un verdiği Aile İçi İletişim konulu seminer saat 19:00’da Akhisar Bülent Ciğeroğlu kültür salonunda gerçekleştirildi.

Seminer başlamadan önce konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Akhisar Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ufuk Çetinkaya, “Yoğun çalışma temposunun içine bizi de katan uzman psikolog ve eğitim Uzmanı Sayın Özkan Şenol’a, asistanı sayın Erkan Şenol’a, programın hazırlanmasında emeği geçen herkese ve bu akşam bizleri yalnız bırakmayarak siz değerli konuklarımıza hoş geldiniz der, teşekkür ederim.

Türkiye cumhuriyeti anayasasının 41. maddesine göre "Aile Türk toplumunun temelidir. Devlet, ailenin huzur ve refahı ile özellikle ananın ve çocukların korunması ve aile planlamasının öğretimi ve uygulanmasını sağlamak için gerekli tedbirleri alır, teşkilatı kurar." der. Akhisar halk eğitimi merkezi olarak bu akşam bu buluşmada ele alacağımız konu aile iletişimidir. Aile içinde iletişimin kurulamaması, duyguların bastırılması ve sorunların çözümlenememesi anlamına gelir ki böyle bir aile ortamı psikolojik açıdan sağlıksızdır. Umuyor ve diliyorum bu akşam burada hepimiz kafamızdaki birçok soruya cevap buluruz ve buradan daha bilinçlenmiş olarak ayrılırız. Bizi yalnız bırakmayarak geldiniz için hepinize tekrar teşekkür eder, saygılarımı sunarım.” dedi.

Akhisar Halk Eğitim Merkezi tarafından verilen seminere katılan psikolog Özkan Şenol karı koca arasındaki iletişim ve çocuk yetiştirme konusunda bilgiler verdi. Daha önce çocuk yetiştirme konusunda seminer veren Uzman Psikolog Özkan Şenol, büyük bir ilgi ile dinlendi. Uzman Psikolog Şenol dinleyicilerin sıkılmaması için ara ara espriler yaptı.

Paylaş


Bu haber 2490 defa okundu.
<< Önceki || Sonraki >>

     

Henüz Yorum Yapılmamış . İlk Yorum Yapan Siz Olun

jooble-tr.com Manisa’daki İş İlanları
Yazarlar
1 2
/////////////////////////// /////////////////////////// ///////////////////////////

Ana Sayfa

» Sitene Ekle  » Anasayfa Yap   » Sık Kullanılanlar  » RSS  » Site Haritası
2009 © Tüm hakları saklıdır. Sitemizde bulunan hiçbir materyal kaynak gösterilse dahi yazılı izin olmadan kopyalanamaz.