Akhisar Devlet Hastanesine Yeni Personel Alındı
Haber Akhisar Akhisar'ın Güncel Haber Sitesi | h - Anasayfa
Yazı Boyutu : 12 punto 14 punto 16 punto 18 punto

Akhisar Devlet Hastanesine Yeni Personel Alındı

Akhisar Devlet Hastanesine Yeni Personel Alındı 18 Kasim 2011 08:52
Akhisar Devlet Hastanesi hastaların daha kaliteli sağlık hizmeti alması için kadrosuna 7 yeni doktor dahil etti.
Haber - Aytuğ GİRGİN

Akhisar Devlet Hastanesi hastaların daha kaliteli sağlık hizmeti alması için kadrosuna 7 yeni doktor dahil etti.
Yeni projesini tanıtan Akhisar Devlet Hastanesi “182 Randevu Sistemi” ve sağlıkta yeni bir uygulama olan “Mesai Dışı Hizmet” ile vatandaşların daha verimli ve kolay sağlık hizmeti alabilmeleri için kadrosuna 7 yeni hekim daha dahil etti. 60 uzman, 13 pratisyen, 122 hemşire, 59 ebe 3 acil tıp teknisyeni(ATT) ve 16 sağlık personeli ile hizmet veren Akhisar Devlet Hastanesi; radyoloji, göz hastalıkları, dahiliye anestezi, diş sağlığı alanlarında kadrosunu genişletti.
Açıklama yapan Akhisar Devlet Hastanesi Baştabibi Op. Dr. Erol Karaca, “ Daha önceki projelerimiz de vatandaşlarımızın daha kaliteli sağlık hizmeti almasını amaçlıyoruz, 182 numaralı telefon numarasını arayarak, tüm branşlarda randevu alabiliyorlar. 182 randevu sistemi ile 200-250 arasında hasta kabul ediyoruz. Ancak bu sayıyı 600-650’ye çıkarma amacındayız. Ayrıca bu randevu sistemimizi birkaç ay içinde internet yoluyla gerçekleştireceğiz.
Diğer projemiz ise 1 Kasımdan itibaren başlattığımız gönüllü hekimler ve sağlık personelinin katılımıyla gerçekleştirilecek projede sadece mesai saatlerinde değil mesai saatleri dışında da hastalara hizmet veriyoruz. Ancak bu hizmetlerden ücret aldığımız gibi bir söylenti çıkmış. Bu yeni hizmetten vatandaşlardan fazladan bir bedel yada katkı payı alınmayacağını buradan tekrar duyuruyorum.” dedi.
Akhisar Devlet Hastanesi’nde yeni göreve başlayan hekimlere de başarı dileklerinde bulunan Başhekim Erol Karaca, uzman doktorları basına tanıttı.
Akhisar Devlet Hastanesi’nde göreve başlayan doktorların branşları ise şu şöyle;
Radyoloji Uzmanı: Dr. Doğuş Coşkun (Ankara Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi) ve Dr. Mustafa Kemal Demirel, (İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi),
Göz Hastalıkları Uzmanı: Dr. Bilge Öztürk (Manisa Celal Bayar Üniversitesi)
Dahiliye: Dr. Nurdan Ürkmen Sakallı (İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi) ve Dr. Alphan Ecebay (İstanbul Haseki Hastanesi)
Anestezi Uzmanı: Dr. Sevil Bümen (İzmir Ege Üniversitesi)
Diş Hekimi: Dr. Murat Bambu (Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi)
Akhisar Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Erol Karaca ve Hastane Müdürü Sultan Taşkıran hastalara yardımcı olmak için 12 kişilik hasta yönlendirme ve danışma personelini de tanıttı.

Paylaş

Bu haber 7166 defa okundu.
<< Önceki || Sonraki >>

     
Yorumlar (1/1)
merhaba ben hastanede calismak
merhaba ben hastanede calismak istiyorum 1978 dogumluyum hasta ve yasli bakim sertifikam var.ise cok ihtiyacim var.aramasanizda tesekkurler simdiden

Gön.: rabiya , 08:48   12 Kasim 2013
jooble-tr.com Manisa’daki İş İlanları
Yazarlar
1 2
/////////////////////////// /////////////////////////// ///////////////////////////

Ana Sayfa

» Sitene Ekle  » Anasayfa Yap   » Sık Kullanılanlar  » RSS  » Site Haritası
2009 © Tüm hakları saklıdır. Sitemizde bulunan hiçbir materyal kaynak gösterilse dahi yazılı izin olmadan kopyalanamaz.