Hizmet Bilgisayar

Özgür Tarım

Öz Atabey İnşaat

Atatur Taşımacılık

Lale Lokantası 2

Adana Ocakbaşı

04-07-2018 16:03 Kategori: Güncel

Zeytinlibağ Mahallesine Asfalt Hizmeti

Zeytinlibağ Mahallesine Asfalt Hizmeti
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı, Akhisar ilçesinin Zeytinlibağ mahallesinde asfalt çalışması yapıyor."

Haber Akhisar

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı, Akhisar ilçesinin Zeytinlibağ mahallesinde asfalt çalışması yapıyor. Yapılan çalışmayı Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya yerinde inceledi.

Hava sıcaklıklarının mevsim normallerine dönmesi ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelindeki asfalt çalışmalarına hız verdi. Bu kapsamda Akhisar ilçesinin Zeytinlibağ mahallesinde 4 kilometrelik sathi kaplama çalışması yapılıyor. Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan çalışmayı Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Fevzi Demir de yerinde inceledi. Tarım arazilerinin yoğun olduğu bir alanda yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Fevzi Demir, “Akhisar ilçemizin Zeytinlibağ mahallesinde 4 kilometrelik sathi kaplama çalışması gerçekleştiriyoruz. Mevcut yol tarımsal faaliyetlerde de de kullanılıyor, aynı zamanda Selçikli Mahallesi ile bağlantısı olan bir yol.  Vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun. Bizlere de desteklerini esirgemeyen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e teşekkür ediyorum. Yapılan çalışmayı yerinde inceleyen Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterimiz Sayın Aytaç Yalçınkaya’ya de teşekkür ediyorum” dedi.

Yıllarca Sorun Yaşadık

Zeytinlibağ mahallesi muhtarı Ferhat Baycan yapılan çalışmalar sayesinde yıllardır çektikleri çilenin sona erdiğini dile getirdi. Baycan, “Bu yolda yıllarca sorun yaşadık. Manisa Büyükşehir Belediyesi bu sorunu ortadan kaldırdı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

Zeytinlibağ Mahallesine Asfalt Hizmeti
Zeytinlibağ Mahallesine Asfalt Hizmeti
Zeytinlibağ Mahallesine Asfalt Hizmeti
Zeytinlibağ Mahallesine Asfalt Hizmeti
Zeytinlibağ Mahallesine Asfalt Hizmeti
Zeytinlibağ Mahallesine Asfalt HizmetiBu haber 1270 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ