Hizmet Bilgisayar

Özgür Tarım

sekerciler

Öz Atabey İnşaat

Adana Ocakbaşı

topi

Lale Lokantası 2

06-08-2018 11:07 Kategori: Güncel

Tütenli’nin Sondajı Devreye Alındı

Tütenli’nin Sondajı Devreye Alındı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Tütenli Mahallesi’nde açmış olduğu içme suyu sondajının depo ve elektrik bağlantılarını yaparak faaliyete aldı."

Haber Akhisar

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Tütenli Mahallesi’nde açmış olduğu içme suyu sondajının depo ve elektrik bağlantılarını yaparak faaliyete aldı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, mahallelerde ortaya çıkan su ihtiyaçlarına kısa sürede çözüm üretiyor. Bu kapsamda, İçme Suyu Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalar sonrasında Akhisar ilçesine bağlı Tütenli Mahallesi’ne bir sondaj kuyusu kazandırıldı. Saniyede 12 litre verim elde edilen sondaj, döşenen terfi hattı ile içme suyu deposuna bağlandı. Elektrik bağlantısının da yapıldığı sondajdan hanelere su verilmeye başlandı. Yürütülen çalışma ile Tütenli’nin içme suyu ihtiyacı karşılanmış oldu.

“Çalışmalardan memnunuz”

Tütenli Mahalle Muhtarı Halil İbrahim İnci, “Çalışmalardan memnunuz. Eskiden mahallenin yarısına su geliyordu, yarısına gelmiyordu. Mahallemize verimi oldukça yüksek bir sondaj kuyusu kazandırıldı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’den ve MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’dan Allah razı olsun” dedi. 

Tütenli’nin Sondajı Devreye Alındı
Tütenli’nin Sondajı Devreye Alındı
Tütenli’nin Sondajı Devreye Alındı
Tütenli’nin Sondajı Devreye Alındı
Tütenli’nin Sondajı Devreye AlındıBu haber 1364 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ