Hizmet Bilişim

Öz Atabey İnşaat

Özgür Tarım

ATATUR

Lale Lokantası

18-10-2021 08:41 Kategori: Güncel

Sakarkaya’nın İçme Suyu Deposu Daha Sağlıklı

Sakarkaya’nın İçme Suyu Deposu Daha Sağlıklı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Sakarkaya mahallesine içme suyu sağlanan depoda gerçekleştirdiği bakım onarım çalışmasıyla vatandaşlara ulaşan içme suyunu daha sağlıklı hale getirdi."

Haber Akhisar

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Sakarkaya mahallesine içme suyu sağlanan depoda gerçekleştirdiği bakım onarım çalışmasıyla vatandaşlara ulaşan içme suyunu daha sağlıklı hale getirdi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde içme suyu depolarının bakım onarım çalışmasını gerçekleştirerek vatandaşlara ulaşan suyun kalitesini artırmaya devam ediyor. İçme Suyu Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen çalışmalarla Akhisar ilçesine bağlı Sakarkaya mahallesinde bulunan içme suyu deposunun bakım onarım çalışması gerçekleştirildi. Deponun fayans döşemeleri ve yalıtım sisteminin yapılmasıyla kayıp kaçakların önüne geçildi. Deponun manevra odası da yenilenerek boya ve badana işleri de yapıldı.

“MASKİ insan sağlığını düşünüyor”

Sakarkaya Mahalle Muhtarı Hayati Erkovan, “Mahallemizdeki içme suyu deposunun bakımının yapılması MASKİ’nin insan sağlığını düşündüğüne işarettir. Çok memnun kaldık. Tabiri caizse mis gibi oldu. Cengiz Başkanımıza selamlar gönderiyorum” dedi.

Sakarkaya’nın İçme Suyu Deposu Daha Sağlıklı
Sakarkaya’nın İçme Suyu Deposu Daha Sağlıklı
Sakarkaya’nın İçme Suyu Deposu Daha SağlıklıBu haber 448 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ