Hizmet Bilişim

Öz Atabey İnşaat

Özgür Tarım

Lale Lokantası

ATATUR

07-10-2021 15:14 Kategori: Güncel

Pekmezci’nin Yüzünü Güldüren Yatırımlar

Pekmezci’nin Yüzünü Güldüren Yatırımlar
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Pekmezci Mahallesinde açtığı sondaj kuyusunda saniyede 5 litre verime sahip suya ulaştı."

Haber Akhisar

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Pekmezci Mahallesinde açtığı sondaj kuyusunda saniyede 5 litre verime sahip suya ulaştı. Mahalle Muhtarı Ramazan Eriş de, “Mahalleme ömürlük yatırımlar yapıldı” dedi. Muhtar Eriş, açılan sondaj kuyusu ve yapılan asfalt çalışması nedeniyle mahallede hayır yemeği de düzenledi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde sondaj yatırımlarına devam ediyor. İçme Suyu Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen çalışmalar kapsamında Akhisar’ın Pekmezci Mahallesinde de yeni bir sondaj kuyusu açıldı. Sondajda saniyede 5 litre verime sahip su elde edildi. Sondajdan analiz yapılması için numune alınırken, Büyükşehir Belediyesi MHP Meclis Üyeleri Doğan Ensivri ile Fikret Türk, Akhisar Muhtarlık İşleri Sorumlusu Aybars Özbilgin, İçme Suyu Dairesi Başkanlığı Şube Müdürlerinden İlker Kılıç ve mahalle sakinleri de çalışma yapılan alanda yer aldı. Açılan sondaj nedeniyle Mahalle Muhtarı Ramazan Eriş, hayır yemeği de düzenledi.

“Gerçekten çok memnun ve mutluyuz”

Mahalle Muhtarı Ramazan Eriş, “Gerçekten çok memnun ve mutluyuz. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Suyumuza kavuşuyoruz. Yolumuz asfaltlandı. Mahalleme ömürlük yatırımlar yapıldı. Allah razı olsun” dedi. 

Pekmezci’nin Yüzünü Güldüren Yatırımlar
Pekmezci’nin Yüzünü Güldüren Yatırımlar
Pekmezci’nin Yüzünü Güldüren Yatırımlar
Pekmezci’nin Yüzünü Güldüren Yatırımlar
Pekmezci’nin Yüzünü Güldüren YatırımlarBu haber 520 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ