Hizmet Bilişim

Öz Atabey İnşaat

Özgür Tarım

ATATUR

Lale Lokantası

17-07-2020 12:02 Kategori: Güncel

Müftülük Şoförlerinden Anlamlı Bağış

Müftülük Şoförlerinden Anlamlı Bağış
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Manisa il müftülüğü bünyesi tüm ilçelerinde çalışan müftülük şoförleri, Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı’nın düzenlemiş olduğu “Vekâleten Kurban Bağışı” kampanyasına 1 adet yurt dışı kurban bağışında bulunarak destek oldular."

Haber Akhisar

Manisa il müftülüğü bünyesi tüm ilçelerinde çalışan müftülük şoförleri, Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı’nın düzenlemiş olduğu “Vekâleten Kurban Bağışı” kampanyasına 1 adet yurt dışı kurban bağışında bulunarak destek oldular.

Tüm ilçe şoförleri adına açıklama yapan Manisa il müftülüğü şoförü Reşit SOFUOĞLU” Manisa il müftülüğü şoförleri olarak ve aramızdan yeni ayrılan il müftülüğü şoförü bir abimizin de katılımıyla, sosyal medyada bulunan grubumuzda konuşup böyle bir karar aldık. Tüm arkadaşlarımızda seve seve Türkiye Diyanet Vakfımızın yapmış olduğu bu organizasyona destek olacaklarını söylediler ve Diyanet Vakfı Gölmarmara şubesi kanalıyla da ücretini yatırıp Manisa Diyanet Şoförleri olarak yurt dışı kurban bağışında bulunduk. Ben ayrı ayrı tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu tür organizasyonlar ülkemizin medar-ı iftiharıdır, bizler de böyle bir farkındalığın oluşması adına tüm Diyanet gönüllüsü ve Din hizmeti yapan arkadaşlarımıza buradan çağrıda bulunuyoruz ve “Kurbanını Paylaş Kardeşinle Yakınlaş” diyoruz” şeklinde konuştu.Bu haber 3910 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ