Hizmet Bilgisayar

Özgür Tarım

Öz Atabey İnşaat

sekerciler

Lale Lokantası 2

topi

Adana Ocakbaşı

11-04-2019 16:11 Kategori: Güncel

MASKİ’den Göcek’e Yeni Sondaj

MASKİ’den Göcek’e Yeni Sondaj
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Göcek Mahallesi’ndeki mevcut içme suyu sondajında meydana gelen su azalması nedeni ile başlattığı yeni sondajdan numune alımını gerçekleştirdi."

Haber Akhisar

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Göcek Mahallesi’ndeki mevcut içme suyu sondajında meydana gelen su azalması nedeni ile başlattığı yeni sondajdan numune alımını gerçekleştirdi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde açtığı sondaj kuyularıyla su sıkıntısı çeken yerleşim yerlerinin problemlerini ortadan kaldırmaya devam ediyor. İçme Suyu Dairesi Başkanlığı bu kapsamda, Akhisar ilçesine bağlı Göcek Mahallesi’ndeki sondaj kuyusunun yetersiz gelmesi üzerine başlattığı yeni sondaj çalışmasını 192 metre derinlikte tamamladı. Saniyede 3 litre verim elde edilen yeni sondaj kuyusuna deneme pompasının monte edilmesinin ardından, MASKİ teknik personeli tarafından suyun içilebilirlik testi için numune alım işlemi gerçekleştirildi.

“Hizmetlerden son derece memnunuz”

Göcek Mahalle Muhtarı Erol Kaya, “Mahallemizin içme suyu sorununu ortadan kaldıracak olan yeni sondaj çalışmamızdan son derece memnunuz. MASKİ’nin mahallemize kazandırdığı yeni sondajdan numune alındı. İnşallah analiz sonuçları da güzel gelir ve kısa sürede yeterli içme suyuna kavuşuruz. Bizleri memnun eden bu hizmetleri mahallemize ulaştıran Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ve MASKİ yetkililerine teşekkür ederim” dedi.

MASKİ’den Göcek’e Yeni Sondaj
MASKİ’den Göcek’e Yeni Sondaj
MASKİ’den Göcek’e Yeni SondajBu haber 438 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ