Hizmet Bilişim

Öz Atabey İnşaat

Özgür Tarım

Lale Lokantası

ATATUR

02-10-2020 08:06 Kategori: Güncel

MASKİ Genel Müdürü ATSO’yu Ziyaret Etti

MASKİ Genel Müdürü ATSO’yu Ziyaret Etti
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınlar, Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı Şube Müdürü Hilmi Serkan Emir, Özel Kalem Müdürü Günay Çoşkun Akhisar Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti."

Haber Akhisar

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınlar, Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı Şube Müdürü Hilmi Serkan Emir, Özel Kalem Müdürü Günay Çoşkun Akhisar Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti. Ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kantarlı ve Disiplin Kurulu Üyesi Oktay Soydemir hazır bulundular.

Maksi Genel Müdürü Burak Aslay Akhisar’da uyguladıkları ve uygulamayı düşündükleri projelerden bahsederek ATSO’nun talepleri hakkında bilgiler aldı.

ATSO Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu’da Akhisar için bir çivi dahi çakmak isteyen herkese ATSO’nun her zaman destek olacağını ve üzerlerine bir görev düşüyorsa eksiksiz bir şekilde yapmaya çalışacaklarını söyledi. Maski Genel Müdürü Burak Aslay ve ekibine çalışmalarında başarılar dileyip, ilgilerinden ve nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür etti.

MASKİ Genel Müdürü ATSO’yu Ziyaret Etti
MASKİ Genel Müdürü ATSO’yu Ziyaret Etti
MASKİ Genel Müdürü ATSO’yu Ziyaret EttiBu haber 6015 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ