Marvel Butik

Özgür Tarım

Öz Atabey İnşaat

Akhisar Üniversitesi

Atatur

Lale Lokantası 2

Özgür Tarım

Karahan Towers

05-09-2017 17:17 Kategori: Güncel

Hürriyet Mahallesi’ndeki Dere Temizliği Tamamlandı

Hürriyet Mahallesi’ndeki Dere Temizliği Tamamlandı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar’ın Hürriyet Mahallesi’nde yürüttüğü 3 bin 400 metrelik dere temizlik çalışmasını tamamladı."

Haber Akhisar

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar’ın Hürriyet Mahallesi’nde yürüttüğü 3 bin 400 metrelik dere temizlik çalışmasını tamamladı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, 17 ilçe merkezi ve mahallelerinde bulunan dere ve su kanallarında temizlik, ıslah ve korkuluk çalışmalarına devam ediyor. Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı, Akhisar ilçesine bağlı Hürriyet Mahallesi Muhtarlığı’ndan gelen talebi değerlendirerek mahallede bulunan derede 3 bin 400 metrelik temizlik çalışmasını tamamladı. MASKİ ekiplerince yürütülen çalışmayla; evsel atık ve rüsubat dereden uzaklaştırılarak su akışı sağlıklı hale getirildi. Çalışmalar esnasında bölgeye giden Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri, dere temizliğini yerinde inceledi.

“Temizlik çalışması ile deremiz her türlü pislikten arındı”

MASKİ Genel Müdürlüğü’nce hayata geçirilen dere temizlik çalışmasından dolayı memnun olduklarını belirten Mahalle Muhtarı Yakup Dikmen, “Mahallemizde yer alan dere uzun yıllardır temizlenmiyordu. MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan temizlik çalışması ile her türlü pislik giderildi. Deremiz, tertemiz oldu. Hizmetlerin devamı kaçınılmazdır. Başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e, MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun’a ve Akhisar Koordinatörümüz Doğan Ensivri’ye bu hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Hürriyet Mahallesi’ndeki Dere Temizliği Tamamlandı
Hürriyet Mahallesi’ndeki Dere Temizliği Tamamlandı
Hürriyet Mahallesi’ndeki Dere Temizliği TamamlandıBu haber 845 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ

Karahan

gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ