Hizmet Bilişim

Öz Atabey İnşaat

Özgür Tarım

Lale Lokantası

ATATUR

19-09-2019 13:42 Kategori: Güncel

Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Erdem; ''Mutlaka Size Uygun Bir Kurs Vardır''

Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Erdem; ''Mutlaka Size Uygun Bir Kurs Vardır''
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Süleyman ERDEM 2019/2020 Eğitim-Öğretim döneminde planlanan Halk Eğitimi Merkezi kursları ve faaliyetleri ile ilgili bilgilendirmede bulundu."

Haber Akhisar

Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Süleyman ERDEM 2019/2020 Eğitim-Öğretim döneminde planlanan Halk Eğitimi Merkezi kursları ve faaliyetleri ile ilgili bilgilendirmede bulundu.

Süleyman ERDEM: “Halk Eğitimi Merkezimiz Halka Hizmet; Hakka ibadettir anlayışıyla çalışmalar yürütmektedir. Halk Eğitimi Merkezimizde halkımızın hiçbir kesimini ayırt etmeden; beşikten mezara her türlü eğitim talebi dikkatlice incelenerek kurs, faaliyet, seminer şeklinde uygulamaya konulmaya çalışılmaktadır. Vatandaşlarımızın meslek edinmeleri, becerilerini arttırmaları, boş zamanlarını daha iyi değerlendirmeleri, bilinçlenmeleri, yarım kalan eğitimlerini devam ettirebilmeleri, engelleri kaldırabilmeleri, yeteneklerini geliştirebilmeleri adına her türlü eğitim faaliyetini düzenleme kapasitemiz mevcuttur. Biz tüm vatandaşlarımıza bir telefon kadar yakınındayız. Kurslarımıza başvurular şahsen Halk Eğitimi Merkezimizde yapılabilmektedir. Ayrıca birlikte çalıştığımız tüm kamu kurum ve kuruluşlarına da başvuru yapmanız durumunda bizler bu kurumlarımızdan gelen talepleri en hızlı şekilde değerlendirmeye alarak kurslarımızı planlıyoruz . Akhisar Halk Eğitimi merkezi Müdürlüğü olarak kurslarımızın olduğu ve başvuru yapabileceğiniz merkezlerimiz: Akhisar Belediyesi,Muhtarlıklarımız, Gençlik Merkezi müdürlüğümüz, Okul-Kurum Müdürlüklerimiz, Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezimiz, Huzurevimiz, İlçe Müftülüğümüz, Açık ve Kapalı Cezaevlerimiz, Rehabilitasyon Merkezimiz, İlçe Tarım Müdürlüğümüz, Sivil Toplum Örgütlerimiz ve buna benzer kamu kurum ve kuruluşlarımızdır. Akhisarımız genelinde tüm bu kurumlarımızda özellikle Ekim ayının ikinci haftasından itibaren İlçe kaymakamlık Makamımız’ın usta öğreticilerimiz ile ilgili puanlamalarına uygun olarak kurslarımız planlanacaktır. Kurslarımızdan yararlanmak isteyen tüm vatandaşlarımızı özellikle Halk Eğitimi merkezimiz başta olmak üzere başvuru merkezlerimize bekliyoruz. Kursların açılabilmesi için 12 vatandaşımızın talepte bulunarak kursların açılması için gerekli bilgileri teslim etmeleri yeterlidir. Bizler Halk Eğitimi Merkezi ailesi olarak 4 idareci 10 kadrolu öğretmen, 100’lerce usta öğreticimiz ile sizlerin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda kurslarımızı planlamaya, faaliyetlerimizi yapmaya hazırız. Tüm vatandaşlarımız için mutlaka uygun bir kursumuz vardır ve sizleri bu kurslarımıza bekliyoruz.”Bu haber 517 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ