Hizmet Bilgisayar

Özgür Tarım

Öz Atabey İnşaat

Lale Lokantası 2

01-11-2018 13:53 Kategori: Güncel

Hacıosmanlar Yeterli İçme Suyuna Kavuşuyor

Hacıosmanlar Yeterli İçme Suyuna Kavuşuyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Hacıosmanlar Mahallesi’ne kesintisiz içme suyu sağlamak için hayata geçirdiği sondaj çalışmasını tamamlayarak numune alım işlemini gerçekleştirdi."

Haber Akhisar

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Hacıosmanlar Mahallesi’ne kesintisiz içme suyu sağlamak için hayata geçirdiği sondaj çalışmasını tamamlayarak numune alım işlemini gerçekleştirdi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde vatandaşlara daha sağlıklı ve kesintisiz içme suyu sağlamak adına çalışmalarına devam ediyor. İçme Suyu Dairesi Başkanlığı bu kapsamda, Akhisar ilçesine bağlı Hacıosmanlar Mahallesi’nde içme suyu sıkıntısını ortadan kaldırmak için yeni bir sondaj çalışması başlattı. 200 metrede delgi çalışmasının tamamlanması ile sondajdan saniyede 12 litre veriminde içme suyu elde edildi. MASKİ teknik personeli sondajdan numune alım işlemi gerçekleştirdi.

“Mahallemizin en büyük sorunu ortadan kalkacak”

Hacıosmanlar Mahalle Muhtarı Yusuf Çalımcı, “Mahallemizin en büyük sorunu yetersiz gelen içme suyuydu. Sağ olsun MASKİ bu ihtiyacımızı gidermek için sondaj çalışması başlattı. Sondajımızdan yüksek verimli suya ulaşıldı. Alınan numuneden inşallah güzel sonuç gelir ve en kısa sürede hanelere suyu ulaştırırız. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün, Genel Sekreterimiz Aytaç Yalçınkaya ve MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Hacıosmanlar Yeterli İçme Suyuna Kavuşuyor
Hacıosmanlar Yeterli İçme Suyuna Kavuşuyor
Hacıosmanlar Yeterli İçme Suyuna Kavuşuyor
Hacıosmanlar Yeterli İçme Suyuna KavuşuyorBu haber 1547 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ