Hizmet Bilişim

Öz Atabey İnşaat

Özgür Tarım

Lale Lokantası

ATATUR

26-09-2022 08:27 Kategori: Güncel

Besim Dutlulu, En Başarılı Belediye Başkanları Arasında

Besim Dutlulu, En Başarılı Belediye Başkanları Arasında
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"SONAR Araştırma'nın yürüttüğü çalışma sonucunda Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu yüzde 68,4 oy ortalamasıyla Türkiye’nin en başarılı 2. belediye başkanı oldu. "

Haber Akhisar

SONAR Araştırma'nın yürüttüğü çalışma sonucunda Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu yüzde 68,4 oy ortalamasıyla Türkiye’nin en başarılı 2. belediye başkanı oldu.

1 Haziran 2022 ve 15 Eylül 2022 tarihleri arasında yapılan araştırma, Türkiye İstatistik Kurumu verilerine dayanarak yapıldı. AK Parti ve CHP’li belediyelerin yer aldığı ankette, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’nun aldığı yüzde 68,4 oy dikkat çekerken Manisa’daki diğer belediyeler ise sıralamaya giremedi.

BAŞKAN DUTLULU TÜRKİYE 2’NCİSİ!

Akhisar’ı güzelleştirmek ve daha iyi bir geleceğe taşıyabilmek adına çalışmalarına tüm gücüyle devam ettiğini belirten Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi: “Bu başarı hepimizin Akhisar! Sonar Araştırma Şirketi’nin yaptığı ankette, yüzde 68,4 başarı oranı ile Türkiye 2.’siyiz. Tüm gücümüzle Akhisar’ımız için çalışmaya ve halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz.”Bu haber 299 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ