Hizmet Bilişim

Özgür Tarım

Öz Atabey İnşaat

ATATUR

Lale Lokantası

01-12-2022 16:04 Kategori: Güncel

Başkan Ergün, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası'nı Konuk Etti

Başkan Ergün, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası'nı Konuk Etti
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sami Karaoğlan, Meclis Başkanı Özcan Kalın ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında konuk etti."

Haber Akhisar

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sami Karaoğlan, Meclis Başkanı Özcan Kalın ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında konuk etti.

Akhisar Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sami Karaoğlan, Meclis Başkanı Özcan Kalın ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e ziyarette bulundu. Başkan Cengiz Ergün'e çeşitli hediyeler takdim eden Sami Karaoğlan, kendilerini konuk etmesi nedeniyle Başkan Ergün'e teşekkürlerini iletti. Geçtiğimiz ekim ayında göreve geldiklerini belirten Karaoğlan, Yönetim Kurulu Üyelerini de tanıttı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de Karaoğlan ve Yönetim Kurulu Üyelerine görevlerinde başarılar diledi. Başkan Ergün, konuklarına Manisa Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde 38 akademisyen tarafından hazırlanan ‘Yüzüncü Yılında Milli Mücadele Döneminde Manisa’ isimli 4 ciltlik eseri armağan etti.

Başkan Ergün, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı Konuk Etti
Başkan Ergün, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı Konuk Etti
Başkan Ergün, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı Konuk Etti
Başkan Ergün, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı Konuk EttiBu haber 321 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ