Marvel Giyim

Özgür Tarım

Muhtar Yakup

Öz Atabey İnşaat

Adana Ocakbaşı

Lale Lokantası 2

Atatur Taşımacılık

10-04-2018 16:45 Kategori: Güncel

Ballıca’da Dere Taşkınları Son Buluyor

Ballıca’da Dere Taşkınları Son Buluyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar’ın Balllıca Mahallesi sakinlerinin dere taşkınları nedeni ile ekinlerinin zarar görmesini ortadan kaldırmak amacıyla 2 buçuk kilometrelik dere temizlik çalışması başlattı."

Haber Akhisar

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar’ın Balllıca Mahallesi sakinlerinin dere taşkınları nedeni ile ekinlerinin zarar görmesini ortadan kaldırmak amacıyla 2 buçuk kilometrelik dere temizlik çalışması başlattı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa’nın 17 ilçesinde yaşayan vatandaşların dere taşkınlarından korunması adına çalışmalarını hızla sürdürüyor. Bu amaçla MASKİ, Akhisar ilçesine bağlı Ballıca Mahallesi’nde 2 buçuk kilometre uzunluğunda dere temizlik çalışmasına başladı. Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı bünyesinde mahallede yürütülen çalışma sonlandığında, civarda tarlaları bulunan mahalle sakinleri yağışlı havalarda meydana gelen dere taşkınlarından kurtulacak.

“Büyükşehir ve MASKİ’nin sayesinde gözümüz hizmet gördü”

Ballıca Mahalle Muhtarı Bayram Ali Atasoy, “Yağmur yağdığı zaman çoğu vatandaşımız tarlasına giremiyordu. Ortalık çamur balçık içinde kalıyordu. İnsanlar çok mağdur oluyordu. Kirlilikten dolayı sinek ve koku sıkıntımız da vardı. Büyükşehir ve MASKİ sayesinde gözümüz hizmet gördü. Sağ olsunlar ne gerekirse yapıyorlar. Hepimizin işi halka hizmet sonuçta. Çalışmalardan memnunuz” diye konuştu.

Ballıca’da Dere Taşkınları Son Buluyor
Ballıca’da Dere Taşkınları Son Buluyor
Ballıca’da Dere Taşkınları Son Buluyor
Ballıca’da Dere Taşkınları Son BuluyorBu haber 1102 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ