Hizmet Bilişim

Özgür Tarım

Öz Atabey İnşaat

ATATUR

Lale Lokantası

24-11-2022 08:42 Kategori: Güncel

Bahar Öğretmen Unutulmadı

Bahar Öğretmen Unutulmadı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman ERDEM, Dağdere İlkokul-Orta Okul Müdürü Kasım AKBABA ve okul öğretmenleri ile birlikte geçtiğimiz yıl Öğretmenler Günü’nde geçirmiş olduğu trafik kazası sonrası vefat eden, Dağdere İlkokulu Öğretmeni Bahar ZEYBEK’in ailesini ziyaret etti. "

Haber Akhisar

İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman ERDEM, Dağdere İlkokul-Orta Okul Müdürü Kasım AKBABA ve okul öğretmenleri ile birlikte geçtiğimiz yıl Öğretmenler Günü’nde geçirmiş olduğu trafik kazası sonrası vefat eden, Dağdere İlkokulu Öğretmeni Bahar ZEYBEK’in ailesini ziyaret etti.

Gördes İlçesi, Fundacık Mahallesi’nde ikamet eden babaocağına ziyarette bulunan ERDEM, Bahar Zeybek öğretmenimizin annesi, babası ve aile üyeleri ile bir araya geldi. Aileye tekrar başsağlığı dileklerini ileterek, yapılan dualara eşlik etti. Süleyman ERDEM “Kendisini ülkemizin yarınlarına adayan, eğitim neferlerimizden biri olan Bahar öğretmenimizi unutmayacağız, bir kez daha Rabbimden rahmet diliyorum, mekanı cennet olsun inşallah” diyerek sözlerine ekledi. Aile tarafından memnuniyetle karşılanan ziyarette duygusal anlar yaşanırken, Bahar Öğretmenin anne ve babası ziyarete gelen tüm misafirlere teşekkürlerini ilettiler.

Bahar Öğretmen Unutulmadı
Bahar Öğretmen Unutulmadı
Bahar Öğretmen Unutulmadı
Bahar Öğretmen Unutulmadı
Bahar Öğretmen Unutulmadı
Bahar Öğretmen UnutulmadıBu haber 349 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ