Hizmet Bilgisayar

Öz Atabey İnşaat

Özgür Tarım

Lale Lokantası 2

ATATUR

24-05-2019 20:20 Kategori: Güncel

ATSO'dan Yapı Müteahhitlerine Seminer

ATSO'dan Yapı Müteahhitlerine Seminer
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"02.03.2019 Tarihinde Resmi gazetede yayımlanan ve 02.06.2019 tarihinden itibaren yürürlüğe girecek olan " Yapı Müteahhitlerinin Sınıflandırılması ve Kayıtlarının Tutulması hakkında Yönetmelik" ile ilgili olarak Akhisar Ticaret ve Sanayi Odasında ; Manisa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yetkililerinin sunumuyla bir toplantı gerçekleştirildi. "

Haber Akhisar

02.03.2019 Tarihinde Resmi gazetede yayımlanan ve 02.06.2019 tarihinden itibaren yürürlüğe girecek olan " Yapı Müteahhitlerinin Sınıflandırılması ve Kayıtlarının Tutulması hakkında Yönetmelik" ile ilgili olarak Akhisar Ticaret ve Sanayi Odasında ; Manisa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yetkililerinin sunumuyla bir toplantı gerçekleştirildi.

 Akhisar-Soma-Gördes ve Gölmarmara da faaliyet yapı müteahhitlerinin davetli olduğu toplantıya ATSO yu temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Mehmet Ulusoy, Yönetim Kurulu Üyesi Sami Karaoğlan, Meclis Üyesi Aydoğan Şirin katılırken ,  Manisa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünü temsilen  Müdür Yardımcısı Özgür Curka ile Tuncay Yıldız, Vedat Aydoğan, İsmail Yetişen katıldılar. Müteahhitler tarafından yoğun ilgi gören toplantıda Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yetkilileri Yönetmeliğin Uygulaması ile ilgili olarak hazırladıkları sunumlarını Müteahhitlere anlattılar.

Sunumun bitiminde soru-cevap kısmında söz alan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Mehmet Ulusoy Önce sunumu gerçekleştiren İl Müdürlüğü yetkilleri ve katılan müteahhitlere teşekkür etti. Ulusoy konuşmasının devamında " Şu an burada Türkiye nin ekonomik olarak en zordaki sektörünün temsilcileri bulunuyor. Gerçekten çok büyük sıkıntı içindeler, bu nedenle Yönetmeliğin Resmi gazetede yayım tarihi ile uygulamaya geçişi arasında sadece üç aylık bir süre bırakılmış. Bu süre çok kısa " dedi. Yönetmeliğin uygulamaya geçişinin ertelemesini talep eden Ulusoy , İl Müdürlüğü yetkililerine talebinin Bakanlığa iletilmesini istedi. 

ATSO'dan Yapı Müteahhitlerine Seminer
ATSO'dan Yapı Müteahhitlerine Seminer
ATSO'dan Yapı Müteahhitlerine SeminerBu haber 610 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ