Hizmet Bilişim

Öz Atabey İnşaat

Özgür Tarım

Lale Lokantası

ATATUR

21-11-2022 13:03 Kategori: Güncel

ATSO’dan TOBB Ziyareti

ATSO’dan TOBB Ziyareti
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Geçtiğimiz ay yapılan Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası organ seçimleri sonucunda oluşan Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti."

Haber Akhisar

Geçtiğimiz ay yapılan Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası organ seçimleri sonucunda oluşan Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.

Ankara’da gerçekleşen ziyarette Rifat Başkan Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerini tebrik etti. Bu işin bir hizmet yarışı olduğunu seçimlerden sonra herkesin kucaklaşarak üyelerine ve şehrine hizmet etmek için elinden geldiğinin fazlasını yapması gerektiğini belirtti. Önemli bir görevin üstlenildiğini ve bu işin özveri ile yapıldığını hatırlatan Başkan Hisarcıklıoğlu ziyaretten dolayı çok memnun olduğunu belirterek ATSO yöneticilerine teşekkür etti.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Sami Karaoğlan’da üyelerimiz tarafından bizlere verilen bu görevi dört yıl boyunca en iyi şekilde yaparak, üyelerimize ve şehrimize hizmet etmek için özveri ile çalışacaklarını ve bayrağı yukarı taşıyacaklarını belirtti. ATSO adına Değerli Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’na verdiği destek ve gösterdiği nazik misafirperverlik için çok teşekkür ederiz; dedi.

ATSO’dan TOBB Ziyareti
ATSO’dan TOBB Ziyareti
ATSO’dan TOBB Ziyareti
ATSO’dan TOBB Ziyareti
ATSO’dan TOBB Ziyareti
ATSO’dan TOBB Ziyareti
ATSO’dan TOBB ZiyaretiBu haber 346 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ