Hizmet Bilişim

Özgür Tarım

Öz Atabey İnşaat

ATATUR

Lale Lokantası

01-10-2020 14:31 Kategori: Güncel

ATSO’dan İYİ Parti Ziyareti

ATSO’dan İYİ Parti Ziyareti
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası İYİ Parti İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Ziyarete ATSO’dan Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu, Meclis Başkan Yardımcısı Niyazi Edremit, Meclis Kâtip Üyesi Cengiz Özdemir, Meclis Üyesi Mutsel Karausta ve"

Haber Akhisar

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası İYİ Parti İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Ziyarete ATSO’dan Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu, Meclis Başkan Yardımcısı Niyazi Edremit, Meclis Kâtip Üyesi Cengiz Özdemir, Meclis Üyesi Mutsel Karausta ve Disiplin Kurulu Başkanı Ali Osman Alkuş katılırken İYİ Parti İlçe teşkilatında İlçe Başkanı Mustafa Kındıroğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri ve partililer hazır bulundular.

Akhisar’ın sosyal ve ekonomik konularının değerlendirilmesinin yapıldığı ziyarette Akhisarspor, Üniversite gibi son günlerde tüm Akhisar’ın gündeminde olan konular hakkında da görüş alışverişinde bulunuldu.

Başkan Kındıroğlu sivil toplum kuruluşlarının yaptıkları çalışmaları başarılı bulduğunu belirterek üzerlerine düşen bir görev olursa her zaman ellerinden gelenin en iyisini yapmaya hazır olduklarını söyledi, ATSO’ya İYİ Parti ilçe teşkilatına yaptıkları ziyaretten dolayı çok teşekkür etti.

ATSO Başkanı Erdayıoğlu’da ATSO olarak daha önce olduğu gibi Akhisar’ın faydasına olan her işte mutlaka üzerlerine düşen görevi yerine getireceklerini söyledi. Akhisar için yaptıkları ve yapacakları çalışmalarda başarılar dileyip misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.  

ATSO’dan İYİ Parti Ziyareti
ATSO’dan İYİ Parti Ziyareti
ATSO’dan İYİ Parti Ziyareti
ATSO’dan İYİ Parti ZiyaretiBu haber 4177 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ