Hizmet Bilişim

Öz Atabey İnşaat

Özgür Tarım

ATATUR

Lale Lokantası

05-05-2020 15:39 Kategori: Güncel

Akhisarlı Muhtarlara Maskeler Teslim Edildi

Akhisarlı Muhtarlara Maskeler Teslim Edildi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Koronavirüsle mücadele kapsamında çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç duyan vatandaşlara ulaştırılması amacıyla mahalle muhtarlarına maske dağıtımını sürdürüyor."

Haber Akhisar

Koronavirüsle mücadele kapsamında çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç duyan vatandaşlara ulaştırılması amacıyla mahalle muhtarlarına maske dağıtımını sürdürüyor. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün talimatları doğrultusunda Akhisar'da da mahalle muhtarlarına teslim edilen maskeler, maske ihtiyacı olan vatandaşlara dağıtılacak.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve insan sağlığını tehdit eden koronavirüse karşı mücadelesine aralıksız devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, dezenfekte çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Koronavirüs mücadelesinde vatandaşların yanında olan Manisa Büyükşehir Belediyesi, maskeye ulaşamayan ve maske ihtiyacı olan vatandaşlara verilmek üzere hazırlanan maskeleri de mahalle muhtarlarına teslim ediyor. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün talimatlarıyla hazırlanan maskeler Akhisar'da da mahalle muhtarlarına teslim edildi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Ergün Aksoy’dan teslim aldığı maskeleri mahalle muhtarlarına teslim eden Akhisar Muhtarlık İşleri Sorumlusu Ali Aybars Özbilgin, muhtarların maskeye ulaşamayan ve maske ihtiyacı olan vatandaşlara dağıtacağını söyledi.

Akhisarlı Muhtarlara Maskeler Teslim Edildi
Akhisarlı Muhtarlara Maskeler Teslim Edildi
Akhisarlı Muhtarlara Maskeler Teslim Edildi
Akhisarlı Muhtarlara Maskeler Teslim EdildiBu haber 5601 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ