Hizmet Bilişim

Özgür Tarım

Öz Atabey İnşaat

Lale Lokantası

ATATUR

09-05-2022 11:55 Kategori: Güncel

Akhisar'ın Hayır Yarışı Diyanet TV'de

Akhisar'ın Hayır Yarışı Diyanet TV'de
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Diyanet TV'de yayınlanan ve her hafta farklı illerde çekimi yapılan Hayata Dokunanlar programının bu hafta ki çekimi Akhisar'da yapıldı. Akhisar Müftülüğü tarafından ilçede yapılan hayri hizmetlerin anlatılacağı program bu akşam saat 21'de Diyanet TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak. "

Haber Akhisar

Diyanet TV'de yayınlanan ve her hafta farklı illerde çekimi yapılan Hayata Dokunanlar programının bu hafta ki çekimi Akhisar'da yapıldı. Akhisar Müftülüğü tarafından ilçede yapılan hayri hizmetlerin anlatılacağı program bu akşam saat 21'de Diyanet TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Akhisar Müftüsü Mahmut Sami TÜRKMENOĞLU, "Şehrimizin cömert insanlarının destekleriyle ilçemizde müftülük olarak gerçekleştirdiğimiz hayri hizmetlerin yer alacağı Hayata Dokunanlar programının bu hafta ki bölümünde vatandaşlarımızın evlerine konuk oluyoruz. Her bir vatandaşımızı bu akşam saat 21'de Diyanet TV'de yayınlanacak olan program için ekranları başına davet ediyorum." diye konuştu.Bu haber 325 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ