Hizmet Bilişim

Özgür Tarım

Öz Atabey İnşaat

Lale Lokantası

ATATUR

11-12-2019 11:22 Kategori: Güncel

Akhisar'ın Durakları Yenileniyor

Akhisar'ın Durakları Yenileniyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"İl genelinde kullanım ömrü tamamlanan durakları otobüs duraklarını yenileriyle değiştiren Manisa Büyükşehir Belediyesi ihtiyaç duyulan alanlara da yeni otobüs duraklarının montajı gerçekleştirmeye devam ediyor."

Haber Akhisar

İl genelinde kullanım ömrü tamamlanan durakları otobüs duraklarını yenileriyle değiştiren Manisa Büyükşehir Belediyesi ihtiyaç duyulan alanlara da yeni otobüs duraklarının montajı gerçekleştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda Akhisar'a bağlı Çamönü, İsaca, Erdelli ve Aşağı Dolmadeğirmen mahallelerine yeni durakların montajları yapıldı.

Vatandaşların daha güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşımlarını sağlayabilmeleri için çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, otobüs duraklarıyla ilgili çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalarla kullanım ömrü tamamlanan otobüs duraklarını yenilenirken, ihtiyaç duyulan bölgelerde de yeni otobüs duraklarının montajı gerçekleştiriliyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı ekiplerince yürütülen çalışmalar doğrultusunda Akhisar'da yeni otobüs durakları konuşlandırılıyor. Bu kapsamda Çamönü mahallesinde bulunan otobüs durağının vatandaşlardan gelen talep doğrultusunda yeri değiştirilirken, İsaca, Erdelli ve Aşağı Dolmadeğirmen mahallelerinde yeni durakların montajı yapıldı. Vatandaşlardan da tam not alan otobüs durakları, vatandaşları kışın yağışlardan, yazın da sıcaktan ve güneşten koruyacak.

Akhisar’ın Durakları Yenileniyor
Akhisar’ın Durakları Yenileniyor
Akhisar’ın Durakları Yenileniyor
Akhisar’ın Durakları YenileniyorBu haber 601 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ