Hizmet Bilişim

Öz Atabey İnşaat

Özgür Tarım

Lale Lokantası

ATATUR

02-07-2020 12:10 Kategori: Güncel

15 Temmuz Sergisine Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Bir Eseri İle Katılıyor

15 Temmuz Sergisine Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Bir Eseri İle Katılıyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri Çerçevesi’nde Ankara Olgunlaşma Enstitüsü’nde yapılması planlanan “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” temalı sergi çalışmaları için tüm Türkiye genelindeki Halk Eğitimi Merkezleri’ne ve Olgunlaşma Enstitüleri’ne çağrıda bulundu. "

Haber Akhisar

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri Çerçevesi’nde Ankara Olgunlaşma Enstitüsü’nde yapılması planlanan “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” temalı sergi çalışmaları için tüm Türkiye genelindeki Halk Eğitimi Merkezleri’ne ve Olgunlaşma Enstitüleri’ne çağrıda bulundu.

Manisa Akhisar Halk Eğitimi Merkezi bu sergi çağrısına duyarsız kalmadı. Yapılan çalışma ile ilgili ayrıntıları ve görüşlerini sorduğumuz Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Süleyman ERDEM şunları belirtti; ‘‘Akhisar Halk Eğitimi Merkezi diğer tüm Halk Eğitimi Merkezlerimiz gibi Bakanlığımız’ın politikaları doğrultusunda 7’den 77’ye her bir vatandaşımıza her türlü kurs, seminer, faaliyet, sergi etkinlikleri ile hizmet verme gayreti içerisindeyiz. Amacımız tüm toplumun yaşamının hangi çağında olursa olsun eğitim-öğretim süreçlerinin devam etmesini sağlamak ve onlara yeni imkanlar sunabilmek. Milli Eğitim Bakanlığımız’ın 15 Temmuz Hain Darbe Girişimi’ni unutturmamak ve 15 Temmuz ruhunu Tüm Türkiye genelinde yaşamasında katkı sunmak adına yaptığı bu sergi faaliyetine Akhisar Halk Eğitimi Merkezi ailesi olarak tabii ki duyarsız kalamazdık. İdareci arkadaşlarımızın duyarlılığı ve Usta Öğreticilerimizi ciddi gayretleri ile Üzerimize düşeni, elimizden geleni yaparak en güzel şekilde hazırladığımız eserle 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Sergisi’ne katılıyoruz. Hepinizin bildiği gibi 15 Temmuz Fetö Hain Darbe Girişimi’nin 3.yılında da Usta Öğreticilerimiz’in gayretleri ile Akhisarımızda 15 Temmuz Sergimizi gerçekleştirmiştik. Milli Eğitim Bakanlığımızca yapılan Sergiye katılım gösterdiğimiz El Emeği Göz Nuru Kağıt Rolyef Eserimizi Usta Öğreticimiz Ümit AVCI başta olmak üzere, Usta Öğreticilerimiz Sakine TETİKER, Fatma COŞKUN, Ayten DAYANIKLI bir ay gibi bir sürede işbirliği halinde emek harcayarak hazırladılar. Manisamızdan Milli Eğitim Bakanlığımız’ın bu sergisine Akhisar Halk Eğitimi Merkezi’nin eseri ile birlikte üç eser temsil edecek.Böyle değerli ve önemli bir sergide Manisamızı Başkentte temsil edecek olmaktan onur duyuyoruz. Bu önemli çalışmada emeği bulunan idareci ve Usta Öğreticisi arkadaşlarımız başta olmak üzere her türlü faaliyette destek olan Öğretmen, Usta Öğretici ve Kurumumuz Personeli’ne teşekkür ediyoruz. Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü olarak halkımızın talebi olan ve faydasına olabilecek çalışmalarımızı yapmaya hız kesmeden devam edeceğiz’’ dedi.

15 Temmuz Sergisine Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Bir Eseri İle Katılıyor
15 Temmuz Sergisine Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Bir Eseri İle Katılıyor
15 Temmuz Sergisine Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Bir Eseri İle Katılıyor
15 Temmuz Sergisine Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Bir Eseri İle Katılıyor
15 Temmuz Sergisine Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Bir Eseri İle KatılıyorBu haber 6065 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

iyi mi

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ